Bezdotykové autoumývarne


Autoumývareň Martin

Naša bezdotyková autoumyváreň v Martine bola prvá z moderných umývacích boxov v meste. Až 4 samoobslužné boxy s najmodernejšími technológiami Vám zaručujú šetrné a dôkladné umývanie karoserií bez zaschnutých fľakov. K dispozícií sú aj samoobslužné vysávače a automat na vôňu do auta. V snahe uspokojiť všetky potreby našich zákazníkov hneď vedľa areálu autoumyvárne prevádzkujeme aj značkovú čerpaciu stanicu GULF s aditivovanými palivami.

Kollárova 89, 036 01 Martin


Pozrieť kontakty

Galéria


Autoumývareň Sučany

Nová bezdotyková autoumyváreň v Sučanoch ponúka až 3 samoobslužné umývacie boxy, ktoré zaručia maximálne šetrné, rýchle a dokonalé umytie vášho vozidla. Vďaka najnovšej technológii za použitia aktívnej peny, vysokotlakového umytia horúcou vodou a špeciálne upravenej demineralizovanej vody zostane vaše vozidlo dokonalé čisté bez zaschnutých fľakov či šmúh s dokonalým leskom.

Umývacie boxy sú vybavené aj dvomi meničkami na mince a držiakmi na umytie rohoží. V areáli autoumývarne je k dispozícií aj automat so samoobslúžnym vysávačom, vôňou do auta a čiernidlom na pneumatiky.

Fučíková 1, 038 52 Sučany - juh


Pozrieť kontakty

Galéria